Loading...

پیام تبریک کمیتهٴ آلمانی همبستگی برای ایران آزاد به‌مناسبت نوروز

image
26-03-2023

پیام تبریک کمیتهٴ آلمانی همبستگی برای ایران آزاد به‌مناسبت نوروز

پیام تبریک کمیتهٴ آلمانی همبستگی برای ایران آزاد به‌مناسبت نوروز

کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد و سیاستمداران متعهد آلمانی آرزومند یک جشن زیبای نوروزی برای همهٔ اعضای مقاومت ایران هستند

سال نو ایرانی را به‌همهٔ اعضای مقاومت ایران به‌ویژه رئیس‌جمهور مریم رجوی و هزاران نفر (مبارزان مقاومت) در اشرف۳ در آلبانی تبریک می‌گوییم. باشد که امسال آرزوی ما برای ایران آزاد و دموکراتیک برآورده شود.

نشانه‌های تحقق این آرزو در ۴۴سال دیکتاتوری هولناک در ایران که با خشونت محض و تبلیغات گسترده، هر گونه امید به‌تعیین سرنوشت آزادانهٔ مردم ایران را سرکوب کرد، هیچ‌گاه به‌اندازه امروز روشن نبوده است.

ما از همهٔ مبارزان استوار آزادی، از خیابانهای تهران تا اشرف۳ تا جوامع ایرانی در اروپا و آمریکا، از مبارزان آزادی در کانون‌های شورشی در ایران تا شخصیت‌های برجسته از سراسر جهان برای تلاش‌های خستگی‌ناپذیرشان تشکر می‌کنیم. آزادی و همراه با آن یک جمهوری دموکراتیک و مبتنی بر جدایی دین و دولت در ایران محقق می‌شود و درخشان و باشکوه خواهد بود. ما به‌دفاع از آن ادامه خواهیم داد.

پروفسور ریتا زوسموت رئیس پیشین مجلس فدرال آلمان به‌مدت ۱۰سال

دکتر فرانس یوزف یونگ - وزیر دفاع آلمان (۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹)

كميته همبستگي آلماني ايران آزاد 2

اعضای هیأت‌رئیسهٔ کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد:

لئو داتسن برگ (نمایندهٔ پیشین پارلمان فدرال) – مارتین پاتسلت (نمایندهٔ پیشین پارلمان فدرال) – هیله یاکوب رولف (رئیس افتخاری سندیکای کارمندان امور اجتماعی) – کریستیان سیمرمان (سردبیر خبرنامهٔ حقوق‌بشر).

کاترین بورن مولر (رئیس افتخاری جامعهٔ بین‌المللی برای حقوق بشر)

ادوارد لینتنر (معاون سابق وزیر کشور آلمان)

اشتفانی بونگ – معاون فراکسیون حزب دموکرات‌مسیحی در پارلمان برلین

(بیانیه کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد ۳فروردین ۱۴۰۲)