Loading...

ايران - راهپیمایی و تظاهرات ایرانیان آزاده در بروکسل - سخنرانیهای پائولو کازاکا، سرژ دو پاتول و کاک باباشیخ حسینی

image
23-03-2023

ايران - راهپیمایی و تظاهرات ایرانیان آزاده در بروکسل - سخنرانیهای پائولو کازاکا، سرژ دو پاتول و کاک باباشیخ حسینی

 

بروکسل ـ تظاهرات برای لیست‌گذاری سپاه و اطلاعات فاشیسم دینی-۲۹اسفند۱۴۰۱ - قسمت سوم

سخنرانیهای پائولو کازاکا -سرژ دو پاتول و کاک باباشیخ حسینی

پائولو کازاکا

در مبارزه برای آزادی و جمهوری دموکراتیک در کنار مردم ایران هستیم

باید به حمایت از برنامه ۱۰ماده‌ای خانم رجوی ادامه بدیم و به او متعهد باشیم

پائولو کازاکا

عید نوروز مبارک

وقتی که در مأموریتی در عراق بودم گفتم که ما باید هم‌چنین در رابطه با خواهران و برادرانمون در عراق که کشته شدند توسط رژیم ایران بیندیشیم و توسط مأموران رژیم در عراق.

بخصوص به یاد بیاوریم اعضای پارلمان عراق‌ را محمد الاحوازی که من همراه او بودم در ژنو اینجا در بروکسل و در داخل پارلمان عراق توسط رژیم در همراهی با القاعده در عراق کشته شد که با هم کار می‌کردند.

این یکی از سمبلیک‌ترین جنایتهای رژیم حاکم بر ایران بود و بگذارید به شما بگم که پدرخوانده همه چیزها در واقع بزدلی هست.

ما شاهد بزدلی بودیم از سوی کشورهایی که دارن عقب‌نشینی می‌کنند، معامله می‌کنند برای گروگانهاشون و از رژیم ایران میخوان تجاوزگریشو متوقف کنه.

بعد از بیش از ۴۰سال باید بفهمند که این امر کارآیی نداره، آخوندها احترام نمی‌ذارند به هیچ چیزی و فقط با قدرت میشه اونها رو تحت تأثیر قرار داد.

اونهایی که اصرار دارند بر این توافقات شرم‌آور، باید قیمت سنگینی بدهند و این به این معنی است که همه ما همه به‌خصوص در اینجا در بروکسل جایی که مقامها شرم‌آورترین توافق رو انجام داده‌اند برای آزادی دیپلمات تروریست اسدی.

توافقی که ما خیلی میخوایم تمامیتش رو ازش باخبر بشیم چه چیزی دادند چه چیزی وعده دادند به رژیم ایران برای این توافق چه کاری انجام میدند.

این چیزیه که باید هم‌چنان و هم‌چنان از اونها بپرسیم چون اینطوری با این توافق دارند به اروپا خیانت می‌کنند.

اسدی در لیست تروریستی است چطوره که داره برای آزادی اون معامله میشه این همه قوانین جوامع دیپلماتیک ما را مورد خیانت قرار میده و این تماماً شرم‌آوره.

دوستان عزیز من هر چند بزدلی بزرگترین و پدرخوانده گنا‌هها است، شهامت مردم ایران این شجاعت زنان و دختران ایران، این مادر همه خوشبختی‌های ما در آینده است.

ما بالاترین احترامات رو به مردم ایران داریم، به شجاعت اونها به ایستادگی اونها، به اراده شکست ناپذیرشون برای تحقق آزادی.

این کلید آزادی ایران خواهد بود و کلید یک جهان بهتر یک منطقه بهتر برای ما است و به همین دلیله که باید بگیم سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار بدید. این کار را انجام بدید همان‌طور که پارلمان اروپا فراخوان داد بهش به همین خاطر باید به حمایتمون از برنامه ۱۰ماده‌ای خانم رجوی ادامه بدیم و به او متعهد باشیم و باید ادامه بدیم و حمایت کنیم از مردم ایران تا به آخر.

در این مبارزه برای آزادی برای یک جمهوری دموکراتیک در ایران سال نو مبارک و ما پیروز خواهیم شد و پیروزی در ایران به دست خواهد آمد و پیروزی در نهایت محقق خواهد شد.

بسیار متشکرم

سرژ دو پاتول نماینده سابق بلژیک

شهامت زنان ایران

که برای رسیدن به آزادی جان خود را به خطر می اندازند برای ما الگوست

ما به حمایت خود از آنها ادامه می‌دهیم

سرژ دو پاتول نماینده سابق بلژیک

 دوستان عزیز، می‌خواهم اینجا، حمایت حزبم دفی رو به شما ابراز کنم، برای این اهدافی که الآن ۳ تاشو باید بگیم اساسی هست، یادآوری می‌کنم.

اول، مربوط به سپاه پاسداران هست، مشخصه که سپاه پاسداران یک ارگان تروریست است، و باید جامعهٔ جهانی اونرو اینچنین لیست‌گذاری کنه و اونرو در لیست سازمانهای تروریستی قرار بده، این تماماً ضروریست. و این به جامعهٔ بین‌المللی اجازه خواهد داد، که خودش رو به دور نگه داره از انتقاداتی که بهش می‌شه به‌خاطر سکوتش در برابر اتفاقاتی که در ایران میافته‌.

و دومین موضوعی که می‌خوام مطرح کنم، و البته خیلی خیلی روشنه، حمایتمون و تحسینمون از همهٔ زنانی مبارزی هست که با خطرپذیری، با ریسک جان خودشون تظاهرات می‌کنند در ایران، و یک چیز خیلی ساده رو طلب می‌کنند یعنی آزاد بودن و این‌که اونهارو مثل یک انسان باهاشون برخورد بشه با آزادی کامل، این شهامتشون الگویی هست برای ما و تحسین ما رو برمی‌انگیزه چون ما می‌دونیم که وقتیکه اونها تظاهرات می‌کنند جونشون رو در معرض خطر قرار می‌دن و این‌که دستگیر بشند و واقعاً این تهدید رو براشون داره که باهاشون سوء رفتار صورت بگیره، بنابراین فقط می‌شه اونها رو تحسین کرد در برابر این شهامت باور نکردنی. ولی هم‌چنین باید به‌صورت عمومی بگم که همهٔ تظاهر کنندگان در ایران امروز شایان تحسین هستند، به‌خاطر شجاعت و اراده‌شون به این‌که تا به آخر مسیر رو ادامه بدند. فقط می‌شه اونها رو تحسین کرد، و از اونها حمایت کرد. و این‌که جامعهٔ بین‌المللی باید کمک کنه به این‌که اونچه که اونها یعنی مردم ایران به تحقق بپیونده و سومین موضوع روشنه برای ما، که یک کشور، یک حکومت در آینده به‌خصوص در ایران باید حکومتی باشه دموکراتیک و مبتنی بر جدایی دین و دولت، باید دولت خنثیٰ باشه در این زمینه، باید دین و دولت از هم جدا باشند، این حکومت یک دولت دموکراتیک مبتنی بر جدایی دین و دولت، تا این‌که ایران در آینده یک کشور دموکراتیک باشه و منبع صلح برای این منطقه از جهان باشه، این سه تا موضوعی بود که من می‌خواستم بگم، این سه تا دلیلی بود که بگم به این دلیل اینجا شرکت کردیم، همراه با حزب دفی اینجا در بروکسل حمایت می‌کنیم از شما و در پایان می‌خوام به سال نو زیبای ایرانی رو به شما آرزو کنم برای شما و امیدوار باشم که در سال جدید ایرانی سالی برای گشایش در راه پیروزی باشه.

کاک باباشیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

اینجا گردآمدیم تا علیه رژیم منفور و ددمنش ولایت فقیه

و پسر شاه اعتراض خودمان را با خیزش و اعتراض سرتاسری در ایران همراه کنیم

مردم ایران استبداد شاهنشاهی را سرنگون کردند

و به حاکمیت سلطنتی برای همیشه پایان دادند

و گفتند دیگر راهی برای حکومت موروثی و سلطنتی در ایران

نخواهد بود و این ممنوع است

کاک باباشیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

سازمان خبات با سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت

برای آزادی ایران و احقاق حقوق زنان و مردان و احقاق حقوق ملیتهای ایران

مبارزه می‌کند

کاک بابا شیخ حسینی دبیرکل سازمان خبات کردستان ایران

کردستان و سرتاسر ایران آباد باد

درود بر شما دوستان گرامی که اینجا تشریف آورده‌اید و گرد آمده‌اید تا علیه رژیم منفور و درد منش ولایت فقیه و پسر شاه اعتراض خودمان را همراه کنیم با خیزش و اعتراض سرتا سری در ایران. مردمی خستگی‌ناپذیر ایران مردم به‌پاخاسته علیه استبداد و دیکتاتوری مردم کردستان- بلوچستان بیش از ۶ماه هست در خیابان‌ها در میادین شهرها و روستاها و هر جای ایران جان‌فشانی می‌کنند و برای آزادی و احقاق حقوق‌شان می‌کشند برای پایان دادن به استبداد همان‌گونه که سال۱۳۵۷ مردم ایران استبداد شاهنشاهی را سرنگون کردند و به حاکمیت سلطنتی برای همیشه پایان دادند و گفتند دیگر راهی برای حکومت موروثی سلطنتی در ایران خواهد بود و این ممنوع است.

مرگ بر ستمگرچه شاه باشد و چه خامنه‌ای چه آخوند ستمگر

مردم قهرمان کردستان ایران بعد از به‌شهادت رسیدن ژینا امینی تمامی اقشار کردستان زنان و مردان برای آزادی جان فدا کردند سازمان خبات و هواداران سازمان خبات در کردستان ایران هم گام و هم سو با مردم در میدان مبارزه ایستادگی کردند جدیدترین پیش مرگ قهرمان سازمان خبات، شهید یار خبات در داخل کردستان ایران به دست مزدوران رژیم سرکوبگر آخوندی به‌شهادت رسید.

جمعیت: درود... برادر شهیدم خونتو پس می‌گیرم / قسم به خون یاران ایستاده‌ایم تا پایان

سازمان خبات کردستان ایران با سابقه ۴۳سال مبارزه در راستای آزادی و احقاق حق خودمختاری در کردستان ایران و رهبری سازمان خبات و بنیانگذار سازمان خبات ماموستا سید جلال‌الدین حسینی که از نوجوانی علیه استبداد و دیکتاتوری مبارزه کردند و به‌خصوص در مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی همیشه در صحنه و در میدان مبارزه بودند تا پایان زندگیشان و در دوران رژیم دیکتاتوری آخوندی علیه این رژیم به مبارزه برخاستند و سازمان خبات که راه ماموستا را ادامه می‌دهد در مبارزاتش و در فعالیت‌هایش خط انقلابی و مردمی را همیشه در پیش گرفته و در همین راستا با سازمان مجاهدین خلق ایران و شورای ملی مقاومت ایران برای آزادی ایران و احقاق حقوق زنان و مردان و احقاق حقوق ملیتهای ایران می‌کوشد و مبارزه می‌کند.

جمعیت: درود و تشویق

مبارزه ما مبارزه انقلابی و مشروع است زیرا در برابر منفورترین و جنایتکارترین رژیم در تاریخ ایران ایستادگی می‌کنیم. رژیمی که جنایتهایش در تمام جهان مشهود است. ما از جامعه جهانی می‌خواهیم که با این رژیم مماشات نکنند و سپاه تروریستی پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهند.

جمعیت: تشویق. . سپاهی تروریست باید بره توی لیست

این رژیم البته که علیه مردم ایران جنایتهای فراوانی کرده و می‌کند اما جامعه جهانی باید بدانند که آخوندها همیشه در امور داخلی کشورها دخالت می‌کنند و اگر این رژیم به بمب اتمی برسد و بتواند بمب اتمی را بسازد بیشتر جامعه جهانی مورد خطر قرار می‌دهد. همان‌گونه که با موشکها و پهپادهایش کشورهای منطقه و به‌خصوص اقلیم کردستان عراق و مردم کردستان عراق را مورد حمله قرار داده و چندها تن را تا حال شهید کرده و خسارت فراوانی را به مردم کردستان عراق وارد ساخته است پس اگر این رژیم به مردم ایران ظلم روا می‌دارد شکی نیست همان‌گونه که هم می‌بینیم در کشورهای دیگر هم دست به اعمال تروریستی می‌زند، اگر رژیم دستش به بمب اتمی برسد و سپاه پاسداران در لیست تروریستی قرار داده نشود بی‌شک برای امنیت جهانی مصیبت خواهد بود و آخوندها دستشان برای جنایت بیشتر باز خواهد شد.

بار دیگر ما از جامعه جهانی و به‌خصوص کشورهای اروپایی می‌خواهیم سپاه پاسداران و کل رژیم را در لیست تروریستی قرار دهند و سفارتها و لانه جاسوسیهای رژیم را از کشورهایشان بیرون کنند.

من از شما تشکر می‌کنم و از عزم جزمتان در مسیر مبارزه و برای آزادی و کوششتان در راه استقرار حکومت دموکراتیک و مردمی در ایران در واقع این عزم جزم‌تون را خیلی مهم و اساسی می‌دونم.

درود بر همه شما

سال آینده سال سرنگونی رژیم آخوندی خواهد بود

درود درود بر شما

جمعیت: تشویق. . شعار از کردستان تا تهران جانم فدای ایران