Loading...

ايران - بروکسل - تظاهرات گسترده ایرانیان آزاده همزمان با اجلاس وزیران خارجه اتحادیه اروپا - پيام خانم مريم رجوي به تظاهرات

image
21-03-2023

ايران - بروکسل - تظاهرات گسترده ایرانیان آزاده همزمان با اجلاس وزیران خارجه اتحادیه اروپا - پيام خانم مريم رجوي به تظاهرات

 

تظاهرات و راهپیمایی در بروکسل، به‌مماشات پایان دهید، سپاه پاسداران و اطلاعات دیکتاتوری دینی را در لیست تروریستی قرار دهید.

با شعارهای مرگ بر خامنه‌ای، مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر با شهیدان قیام تجدید عهد می‌کنیم و سال۱۴۰۲ را با عزمی صد چندان برای سرنگونی آغاز می‌کنیم.

تظاهر کنندگان شعار می‌دهند: از زاهدان تا تهران جانم فدای ایران، مرگ بر ستمگر، چه شاه باشه چه رهبر، آزادی می‌آید با می‌توان و باید، سپاهیها، ساواکیها دیگر تمامه ماجرا، مسعود رهبر ماست، پیروزی از آن ماست.

پیام خانم مریم رجوی به تظاهرات هموطنان در بلژیک در آستانه حلول سال نو

  • تظاهرات بزرگ در بروكسل و پيام خانم مريم رجوي به تظاهرات

خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت

مریم رجوی: بهار و نوروز اجتماعی و سیاسی ایران را تنها با نبرد و قیام می‌توان در ایران زمین شکوفا کرد

هموطنان و یاران شورشگر!
عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲ بر شما و تمام قیام‌آفرینان خجسته و مبارک!
شما که به پیروی از قیام‌آفرینان که خیابان‌ها را میدان رزم خود کرده‌اند، امروز خیابان‌های بروکسل مرکز اروپا را محل جشن و رزم و قیام خود کرده‌اید. چه رسم زیبایی خلق کردید که برای سراسر سال پیش رو، بهترین الگو برای تمام ایرانیان و برای آزادگانی است که دل درگروی آزادی ایران و صلح و امنیت برای جهان دارند.
درود بر شما اعضای مقاومت و اشرف‌نشان‌ها که همواره بزم و رزم‌تان توام با هم، بانگی است بلند، علیه رژیم آخوندی.
روح این سنت‌ها هم‌چون مبارزه و مقاومت، نویی و سرزندگی، دگرگونی و شورش بر تاریکی و جوانه‌زدن همه ارزش‌های انسانی است و این‌چنین است که با فداکاری و قیمت دادن می‌توانید سنت‌های ملی را به مقاومت مردمی گره بزنید و ارج‌گذاری کنید. و پرقدرت‌ترین صحنه‌ها رابرای نشان دادن عزم‌تان در نبرد با آخوندهای حاکم خلق کنید و شما این‌چنین کرده‌اید.
حق با شما و تمام به‌پاخاستگان است که بهار و نوروز اجتماعی و سیاسی ایران را تنها با نبرد و قیام می‌توان در ایران زمین شکوفا کرد.

شکستن توطئه‌های ارتجاعی-استعماری

شما سال جدید را با اعتراض و شورش علیه رژیم جنایتکار خامنه‌ای آغاز کرده‌اید و گرد آمده‌اید تا اراده مردم ایران برای واداشتن اتحادیه اروپا به نام‌گذاری سپاه پاسداران جرار خامنه‌ای در لیست تروریستی را به کرسی بنشانید.
شما در گردهمایی‌ها و راهپیمایی‌ها و تظاهرات پیگیر و پرشکوه‌تان برای حمایت از قیام و برای جمهوری دموکراتیک در یک‌ماه اخیر از پاریس تا مونیخ، از کنفرانس روز جهانی زن در همین بروکسل تا راهپیمایی و اجلاس واشینگتن و راهپیمایی و تجمع امروزتان صدای قیام‌های مردم ایران و شعارها و هدف‌های اصلی آن را در جهان طنین‌انداز کردید و توطئه‌ها و نیرنگ‌های ارتجاعی و استعماری را درهم شکستید.
شما در سال ۱۴۰۱ و به‌خصوص در نیمه دوم آن با یک ظرفیت تحسین‌برانگیز، در کارزاری خستگی‌ناپذیر و مستمر، همراه با شورشگران و قیام آفرینان در ایران شعار مرگ بر ستمگر چه شاه باشه چه رهبر، را جهانی کردید. شعاری که راهبند استبداد و وابستگی است. شما نشان دادید که مرزبندی ملی و تاریخی نه شاه، نه شیخ خط‌قرمز عبور ناپذیر مقاومت ایران است که همگی از آن دفاع می‌کنید.

پاسخ رژیم جنایتکار خامنه‌ای چیست؟

فریاد‌های مرگ بر حکومت بچه‌کش که این روزها از شهرهای متعدد ایران برخاسته، توطئه شریرانه خامنه‌ای و سپاه پاسداران را در مسموم کردن دختران دانش‌آموز رسوا کرده است. به‌همین دلیل خامنه‌ای پس از ۱۰۰روز از خواب بیدار شد و گفت: «این مسأله را باید به جد تعقیب کنند!!».
دجالیت و شیادی را می‌بینید!‌ خودش دستور ارتکاب جنایت را می‌دهد، خودش و سپاه پاسدارانش آن را هماهنگ و هدایت می‌کنند و دست آخر خودش خواستار تعقیب مسأله می‌شود!! اما قضاییه تحت امر او و سایر نهادهای سرکوبگر، کسانی را تعقیب کردند که به ‌اعتراض برخاسته بودند. به قول خودشان دستور احضار افراد «التهاب‌آفرین» را صادر کردند.
راستی پاسخ رژیمی که برای فرار از سرنگونی، به هرجنایتی دست می‌زند، چیست؟ پاسخ، سرنگونی است با تظاهرات و اعتراضات و قیام سازمان‌یافته و کانون شورشی و ارتش بزرگ آزادی مردم ایران.
در این بین، شبه راه‌حل‌های برآمده از منافع ارتجاعی و استعماری، بقایای دیکتاتوری سرنگون شده و عناصر ریزشی رژیم را دستمایه نمایش‌های خود کرده‌اند. همین ورشکستگی سیاسی و اجتماعی و بی‌اعتباری بین‌المللی که دامن‌گیر جبهه استبداد و وابستگی شده است، از دستاوردهای مردم و قیام و مقاومت ایران است.
اما نه این خیمه‌شب‌بازی، نه سازش و کنار آمدن با رژیم، خامنه‌‌ای را از سرنگونی نجات نمی‌دهد. به‌قول مسعود رجوی «تعادل پیشین بازگشت‌ناپذیر است و زمان به ‌عقب برنمی‌گردد. رژیم در تله سرنگونی افتاده و از هر سو که بچرخد خلاصی ندارد».
سازندگان سرنوشت ایران، مردم قیام‌آفرین و شورشگران این مرز و بوم هستند. آن‌ها که عزم جزم کرده‌اند بر هر دیکتاتوری و اجباری بشورند و استبداد دینی را سرنگون و آزادی و رهایی را جایگزین کنند.

اشتباه محاسبه اتحادیه اروپا

اکنون شما یک بار دیگر در بروکسل گرد آمده‌اید تا از اتحادیه اروپا بپرسید، چرا هم‌چنان سیاست پوسیده مماشات با آخوندها علیه منافع مردم ایران را ادامه می‌دهید؟
بگذارید خطاب به آن‌ها تکرار کنم که اگر گمان می‌کنید با خودداری از لیست‌گذاری تروریستی سپاه، آخوندها از پروژه بمب‌سازی اتمی دست برمی‌دارند، سخت در اشتباهید. سپاه پاسداران ابزار اصلی اعمال سیاست‌های جنایتکارانه نظام ولایت فقیه در داخل و خارج کشور است.
پاسداران همان‌ها هستند که خیابان‌های سراسر کشور را به خاک و خون می‌کشند، جوانان مردم را کور می‌کنند، هواپیمای مسافری را سرنگون می‌کنند، ده‌ها میلیون انسان بیگناه را در سوریه و عراق و لبنان و یمن کشته و مجروح و آواره کرده‌اند.
حوزه جنگ‌افروزی سپاه مرزهای اروپا، و تروریسم آن مرزهای آمریکا را درنوردیده است. با این اوصاف باز هم در نامگذاری سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی تعلل می‌کنید. تعلل و تاخیر در این موضوع، فرصت‌های بیشتری برای ادامه و تشدید سرکوب و جنگ‌افروزی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
به اتحادیه اروپا می‌گوییم که به‌جای همدردی لفظی با مردم ایران، از کمک‌رسانی سیاسی و مالی به دشمن مردم ایران دست بردارید. سفارت‌خانه‌های رژیم را تعطیل کنید، معاملات خود با رژیم را متوقف کنید و عوامل سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات آخوندها را اخراج کنید!
حق مردم ایران و جوانان شورشگر برای دفاع از خود در برابر پاسداران و حق آن‌ها برای سرنگونی رژیم را به‌رسمیت بشناسید.
این است چشم‌انداز یک ایران آزاد؛ ایرانی که در آن سفره‌های مردم خالی نباشد و کسی برای نیازهای اولیه‌اش محتاج دیگران نباشد. ایرانی آزاد با رهایی زنان، جوانان، دانشجویان، دانش‌آموزان و شکوفایی کودکان، عدالت و فرصت‌های برابر برای کارگران، فرهنگیان، کارمندان، پرستاران، کشاورزان و بازنشستگان،‌ بیان و قلم آزاد، پوشش آزاد، و آزادی احزاب و اجتماعات و ادیان، خودمختاری و رفع ستم از اقوام و ملیت‌های ایران، محیط زیست پاکیزه و رویان و انحلال و نفی هر نوع اجبار و ستم و سانسور و تفتیش عقاید.
بله، عهد من و عهد ما ایرانی است آزاد، سبز و سپید و سرخ و سربلند و سرفراز و سعادتمند.

آغاز سال ۱۴۰۲، سال تدارک نبرد نهایی را به عموم هموطنان تبریک می‌گویم و آن‌ها را برای برپایی ایران آزاد فرا می‌خوانم. نوروز بر همه شما خجسته و مبارک.
درود بر همه شما.