Loading...

یادآوری فتواهای خمینی در جنگ ضدمیهنی اعتراف آشکار رحیم صفوی «دستیار و مشاور عالی» خامنه‌ای به اعزام یک میلیون دانش‌آموز به جبهه‌های جنگ و فیلم‌سازیهای وزارت بدنام اطلاعات و مزدوران آن علیه مجاهدین برای در بردن رژیم

image
27-03-2024

یادآوری فتواهای خمینی در جنگ ضدمیهنی اعتراف آشکار رحیم صفوی «دستیار و مشاور عالی» خامنه‌ای به اعزام یک میلیون دانش‌آموز به جبهه‌های جنگ و فیلم‌سازیهای وزارت بدنام اطلاعات و مزدوران آن علیه مجاهدین برای در بردن رژیم

یادآوری فتواهای خمینی در جنگ ضدمیهنی

اعتراف آشکار رحیم صفوی «دستیار و مشاور عالی» خامنه‌ای به اعزام یک میلیون دانش‌آموز به جبهه‌های جنگ

و فیلم‌سازیهای وزارت بدنام اطلاعات و مزدوران آن علیه مجاهدین برای در بردن رژیم

کمیسیون صلح شورای ملی مقاومت ایران که در مهرماه ۱۳۶۱ در بحبوحه‌ٔ بسیج‌های جنگی دجال ضدبشر (خمینی) در جنگ ضدمیهنی تشکیل شد، شمه‌یی از اسناد و موضع‌گیریهای مسئول شورای ملی مقاومت ایران را در این خصوص به اطلاع هموطنان به‌ویژه نسل جوان که در جریان نبوده‌اند، می‌رساند. موارد زیر در همان زمان منتشر شده است.

سند شماره ۱

آخرین فتاوی خمینی برای تهدید و اجبار عموم مردم و از جمله کودکان برای رفتن به جبهه‌های جنگ

Image

 

خمینی: با تمام قدرت ۲۰ سال هم این جنگ طول بکشد ایستاده‌ایم. در صورتی که این [صدام] پوسیده است.

 

فتاوی جدید خمینی کلیشه شده در نشریه اتحادیه انجمنهای دانشجویان مسلمان خارج از کشور (شماره ۶۲)

نقل از روزنامه جمهوری اسلامی ۹ آبان ۱۳۶۱

Image

Image

سند شماره ۲

 

پیام مسئول شورای ملی مقاومت در رابطه با اعلام بسیج عمومی رژیم خمینی برای ”جنگ“

۱۷ آبان ۱۳۶۱

هموطنان عزیز!

چنانکه در آخرین اطلاعیه شورای ملی مقاومت مورخ ۲ آبانماه۶۱ خاطرنشان شده بود، رژیم ضد ملی خمینی برای استمرار سلطه‌ٔ ضدمردمی خود و در ادامهٔ سیاست جنگ‌افروزانه و تجاوزکارانه اش؛ هزاران تن از هموطنان ما را به کشتن داده و اکنون در سراشیب تلاشی، برخلاف همهٔ قطعنامه‌های سازمان ملل متحد (به‌ویژه قطعنامهٔ مورخ ۳۰ مهر۶۱) و با عقیم گذاردن کلیهٔ تلاش‌های بین‌المللی برای صلح به اعلام به‌اصطلاح بسیج عمومی برای جنگ مبادرت ورزیده است تا بار دیگر با اعمال زور و بکار گرفتن شیوه‌های دجال‌گونه، گروه‌های انبوه دیگری از هموطنان ما و به‌ویژه کودکان خردسال را به کام مرگ بفرستد.

البته مدتهاست که دیگر دجالگریهایش برکمتر کسی تأثیر می‌گذارد و رژیم خمینی چارهٔ کار را تنها در وضع قوانین ضدبشری و صدور فتاوی مختلف شخص خمینی، برای تهدید و اجبار عموم به پذیرش به‌اصطلاح بسیج‌های جنگی یافته است. کما این‌که در فتاوی اخیر او که روز نهم آبان جاری انتشار یافته، خمینی این دجال تبهکار با دستخط خود رفتن به جبهه‌های جنگ تجاوزکارانه را مقدم بر هر کاری از مدرسه رفتن نوباوگان گرفته تا مشاغل اداری و خدماتی، وظیفهٔ واجب و الزامی همه اعلام کرده است و پلیدتر و ضدانسانی‌تر آن‌که در مقابل مخالفت‌های محقانهٔ دهها هزار پدر و مادر ایرانی با اعزام جگرگوشگان خردسالشان به جبهه‌های جنگ، فتوا می‌دهد به این مخالفتها نیز نبایستی توجهی بشود.

بر این اساس شورای ملی مقاومت با محکوم کردن مجدد همهٔ جنایات و عوام‌فریبی‌های خمینی متذکر می‌گردد:

۱-جنگ‌افروزیهای خمینی دقیقاً واجد خصلت ضد ملی و ضدمردمی بوده و برعلیه منافع و مصالح کشور و ملت ایران است.

۲-به هر ترتیب و تا آنجا که در توان دارید در این رابطه از هر گونه مساعدت و همکاری با رژیم خمینی درهرشغل و مقامی که هستید، بپرهیزید و سیاست جنگ‌طلبانه و عوام‌فریبی‌های دجال گونهٔ خمینی را افشاء کنید.

۳-باشعار آزادی و صلح، همهٔ سلاحها و نیروهای خود را علیه رژیم ضد ملی و ضدمردمی خمینی بسیج کنید.

مسعود رجوی

مسئول شورای ملی مقاومت

۱۷ آبان۱۳۶۱

Image

سند شماره ۳

 

پیام مسئول شورا به دبیرکل ملل متحد-۱۰ آذر ۱۳۶۴

خطر بزرگی که جان بیش از ۱۰ میلیون دانش‌آموز ایرانی را در معرض تهدید قرار می‌دهد

Image

دبیرکل ملل متحد آقای خاویر پرز دوکوئلار؛

محترماًـ در شرایطی که اجلاس جاری مجمع عمومی ملل متحد مسألهٔ ایران را مورد توجه قرار می‌دهد و در حالی‌که اخبار مربوط به تلاش‌های گستردهٔ رژیم خمینی برای اعزام نیروی انسانی به جبهه‌ها و اعلام یک هفته بسیج جنگی (۵ تا ۱۱ آذر)، بخش عمدهٔ فعالیت‌های رسانه‌های خبری و تبلیغاتی رژیم را تشکیل می‌دهد؛ توجه شما و کلیهٔ ملل و دول صلح‌دوست جهان را به خطر بزرگی که جان بیش از ۱۰ میلیون دانش‌آموز ایرانی را در معرض تهدید قرار داده است، جلب می‌کنم:

رژیم خمینی که در زمینهٔ بسیج نیروی انسانی برای جنگ، به‌دلیل مقاومت فزاینده و مبارزات مثبت و منفی مردم ایران علیه جنگ و برای صلح و آزادی، عملاً در بن‌بست قرار دارد؛ استفادهٔ گسترده از ۱۰ میلیون دانش‌آموز بیگناه ایرانی به‌عنوان منبع اعزام نیروی انسانی به جبهه‌های جنگ را رسماً در دستور کار قرار داده است.

در تاریخ ۲۱ آبان۶۴ مسئول بسیج سپاه پاسداران خمینی اعلام کرد: «از دو سال پیش با وزارت آموزش و پرورش در زمینهٔ تأسیس مجتمع‌های آموزشی در جبهه‌ها و در مقر تیپ‌ها و لشکرها هماهنگی‌هایی به‌عمل آمد که به موجب آن ۱۲ هزار دانش‌آموز در مقاطـع مختلف امتحانات آخر سال خود را دادند». قبلاً نیز در سمیناری که به بررسی مسألهٔ جنگ و مشکلات دانش‌آموزان در جبهه‌ها اختصاص داشت، اکرمی وزیر آموزش و پرورش رژیم خمینی اعلام کرد: «اولین هدف آموزش و پرورش آن است که تمام قوایش را صرف تجهیز و آموزش [جنگی] ۱۰ میلیون دانش‌آموز کند». در همین سمینار رفیق‌دوست وزیر سپاه پاسداران خمینی گفت: «در سال ۶۲ در عملیات خیبر ۵۷% نیروهای رزمنده دانش‌آموز بودند». فرماندهٔ سپاه پاسداران خمینی نیز اعلام داشت: «وزارت آموزش و پرورش... سازمان منظمی در جنگ ایجاد نمود، و به همین جهت در قرارگاه خاتم‌الانبیاء عضویت رسمی پیدا کرده است». تمامی این اظهارات در مطبوعات رسمی دولتـی منتشـر شده و نسخـه‌ای از روزنامـة حکومتـی کیهان (۲۲ آبان ۶۴) که حاوی گزارش سمینار فوق‌الذکر است، همراه با ترجمه‌ٔ انگلیسی آن پیوست است.

آقای دبیرکل؛

آیا این قساوت حیرت‌آور، یعنی طراحی علنی یک دولت برای به کشتن‌دادن تدریجی بیش از ۱۰ میلیون دانش‌آموز خردسال و بیگناه که باید به‌صورت امواج انسانی در جنگی که فقط خمینی خواستار ادامهٔ آن است، دسته‌دسته بر روی میادین مین روانه شوند؛ در شمار بزرگترین و تلخ‌ترین جنایات ضدبشری نیست؟

... ... ... ... ... ... ... ... ... …

به نام مقاومت عادلانه‌ٔ مردم ایران برای صلح و آزادی که تاکنون در قبال سرکوب ضدبشری رژیم خمینی بیش از ۵۰ هزار اعدام و بیش از ۱۴۰ هزار زندانی سیاسی متحمل شده و با یادآوری تعهدات انسانی و بین‌المللی شما و مجمع عمومی ملل متحد، برای ممانعت از این تراژدی هولناک و کشتار سیستماتیک دانش‌آموزان بیگناه ایران توسط رژیم جنگ‌طلب و سرکوبگر خمینی، استمداد می‌کنم.

مسئول شورای ملی مقاومت

مسعود رجوی-۱۰ آذر ۱۳۶۴

رونوشت:

-صلیب‌سرخ جهانی

- عفو بین‌الملل

سند شماره ۴

صحنه تکان‌دهنده «صحرای مین»

روزنامهٔ اطلاعات رژیم- ۱۱ اردیبهشت ۱۳۶۱

Image

سند شماره ۵

رحیم صفوی «دستیار و مشاور عالی» خامنه‌ای

یک میلیون دانش‌آموز در جبهه‌ها حضور یافتند
قدس آنلاین-۹ آذر ۱۳۹۲

Image

Image

موارد بالا به‌روشنی نقش کثیف و ننگین فیلم‌سازان وزارتی با فرافکنی و استفاده از برچسب «کودک سرباز» علیه مجاهدین را برای در بردن رژیم نشان می‌دهد.

کمیسیون صلح شورای ملی مقاومت ایران - مهدی ابریشمچی ۸ فروردین ۱۴۰۳