Loading...

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال ۲۰۲۴میلادی

image
31-12-2023

پیام مریم رجوی به‌مناسبت میلاد مسیح و آغاز سال ۲۰۲۴میلادی

هموطنان عزیز مسیحی،
یاران مسیح و حضرت مریم،
زحمت‌کشان برای آزادی، برادری و صلح در سراسر جهان،
میلاد عیسی بن‌مریم بر شما خجسته و مبارک.
با سلام‌های بی‌پایان به عیسی مسیح و مریم عذرا که «فرشتگان به او گفتند:‌ خدا تو را انتخاب كرده و پاكيزه داشته و برگزيده زنان عالم ساخته است». (قرآن- سوره آل‌عمران، آیه ۴۲)
سلام بر پیامبری که علیه دین‌فروشان شورش کرد و هیچ سازشی را با آن‌ها روا نمی‌دانست. اما هم‌زمان یاران خود و به‌پاخاستگان را فرا می‌خواند که با یکدیگر و با مردم خود، گذشت در پیش بگیرند.
پیامبری که می‌گفت: «ديگری را مانند خود دوست داشته باش».
آری مسیح برانگیخته شد تا «کسانی را که گرسنه و تشنه عدالت‌اند»، سیراب کند. (انجیل متی باب ۶-۵)
امروز، اما، زادگاه او غرق خون و ماتم است.
هیولای فاشیسم دینی برای حفظ قدرت پوسیده خود‌ بر آتش جنگ در خاورمیانه می‌دمد مردمان بی‌گناه و مظلوم کشته می‌شوند و در شهرهای ایران جوانان ما را دسته ‌دسته به دار می‌آویزد. به پیروان مذاهب دیگر ظلم و ستم می‌کند و با غارت مردم ایران، آن‌ها را به فقر و گرسنگی می‌كشاند.
راستی که حاکمیت جنگ و سرکوب آخوندها، از نمرود و فرعون تا قاتلان عیسی مسیح و دشمنان حضرت محمد را در خود خلاصه کرده است.
پیروی از پیام‌آوران توحید و آزادی و انقلاب، نبرد با همین دشمن غدار است که بانی اصلی جنگ برای سدبستن در برابر قیام مردم ایران است و کشتار مردم بی‌گناه سود می‌برد. مردم این منطقه از شیعه تا سنی، از مسیحی تا مسلمان و یهودی دشمن یکدیگر نیستند؛ بلکه می‌خواهند و می‌توانند در صلح و دوستی، هم‌زیستی بردبارانه داشته باشند.
پیامبران بزرگ ما، که سلام خدا بر آن‌ها باد، از ابراهیم تا موسی و عیسی و محمد، پیام‌شان یکی است‌. پیام‌شان رهایی انسان از غل و زنجیر جهل و خرافات و استبداد و بهره‌کشی است.
باشد که رزم و فداکاری زحمتکشان برای عدالت، کانون‌های شورشی و قیام‌آفرینان و ارتش بزرگ آزادی مردم ایران،‌ بانی جنگ و تروریسم یعنی رژیم ولایت فقیه را برای همیشه از میان بردارد.
باشد که صلح و آزادی کشورهای خاورمیانه را فرا گیرد و چنان که در زبور داوود آمده است: چه خوشایند و چه دلپسند است که قوم خدا به یکدلی با هم زندگی کنند. (زبور داوود – باب ۱۳۳- آیه ۲ و ۳)
پیشاپیش آغاز سال ۲۰۲۴ را تبریک می‌گویم باشد که سال نو، سال نوشدن جهان با سرنگونی ارتجاع و استبداد دینی در ایران باشد.
سلام بر عیسی مسیح
سلام بر مریم عذرا