Loading...

حمله تروريست‌ها و مزدوران رژيم آخوندي به دفتر نمایندگی شوراي ملي مقاومت ایران در برلین

image
04-12-2023

حمله تروريست‌ها و مزدوران رژيم آخوندي به دفتر نمایندگی شوراي ملي مقاومت ایران در برلین

ساعت ۲ و ۱۵ دقیقه بامداد امروز دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ (۴دسامبر ۲۰۲۳) دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در برلین توسط تروریستها و مزدوران وزارت اطلاعات آخوندها مورد حمله قرار گرفت. مزدوران به پرتاب مواد آتش‌زا به طرف ساختمان مبادرت کردند که باعث آتش‌سوزی در دیواره بیرونی ساختمان شد و توسط افراد دفتر خاموش گردید. متعاقباً آتش‌نشانی و پلیس به محل آمدند و تحقیقات آغاز شد.

از این پیش‌تر در ۱۰خرداد (۳۱می ۲۰۲۳) و ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن ۲۰۲۳) یک ساختمان متعلق به پشتیبانان شورای ملی مقاومت ایران در شمال پاریس با شلیک ۶گلوله و مواد آتش‌زا مورد حمله تروریستها و مزدوران نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندها قرار گرفته بود.

هم‌چنان‌که مقاومت ایران پیش از این بارها اعلام کرده است، مماشات با رژیم آخوندها و اقداماتی مانند آزادی اسدالله اسدی دیپلمات تروریستی که بمب‌گذاری در گردهمایی مقاومت ایران در ویلپنت پاریس در ژوئن ۲۰۱۸ را سازمان داده بود، این رژیم را در جنایت‌های تروریستی جری‌تر کرده است.

مقاومت ایران از دولت، پلیس و قضاییه آلمان خواهان دستگیری عاملان و آمران این عملیات تروریستی و محاکمه آنان و انتشار و افشای همهٔ جزئیات و اسناد برای اطلاع عموم است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۳ آذر ۱۴۰۲ (۴ دسامبر ۲۰۲۳)