Loading...

برگزاری میز کتاب و حمایت از بیست و هشتمین همیاری ملی با سیمای آزادی در برلین

image
31-12-2023

برگزاری میز کتاب و حمایت از بیست و هشتمین همیاری ملی با سیمای آزادی در برلین

حامیان مقاومت و هواداران مجاهدین در برلین روز یکشنبه ۱۰دیماه با برگزاری میز کتاب، فراخوان به حمایت از بیست و هشتمین همیاری ملی با سیمای آزادی دادند.

برلین - برگزاری میز کتاب و حمایت از بیست‌ و هشتمین همیاری ملی با سیمای آزادی توسط هواداران مجاهدین - ۱۰دی

 

&t=1s

گلریزان ۲۸
همیاری با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران
 

روابط عمومی سیمای آزادی- تلویزیون ملی ایران، برگزاری بیست و هشتمین برنامهٔ همیاری ملی با سیمای آزادی در روزهای جمعه و شنبه و یکشنبه ۲۲ و۲۳ و ۲۴ دیماه ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ و ۱۳ و ۱۴ ژانویه ۲۰۲۴ را به اطلاع هموطنان و همیاران گرامی می‌رساند.

گلریزان حمایت از سیمای آزادی، در شرایطی برگزار می‌شود که فاشیسم دینی حاکم بر ایران با جنگ‌افروزی و با موج اعدامها و سرکوب و خفقان و پمپاژ دروغ و شیطان‌سازی، در تلاش است تا در مقابل قیام و انقلاب دموکراتیک مردم ایران سد ببندد و هر گونه صدای آزادیخواهی را در گلوها خفه کند.

همیاری ملی با سیمای آزادی رو در روی سانسور و خفقان آخوندی، یاری رساندن به صدای آزادیخواهی مردم ایران و انعکاس صدای قهرمانان کانون‌های شورشی است که سلسله عملیات شب‌شکن آنها در پاسخ به اعدام‌های وحشیانه و قضاییه جلادان، جو خفقان را درهم می‌کوبد. سیمای آزادی تنها کانالی است که کانون‌های شورشی را بازتاب می‌دهد و رشیدترین فرزندان مردم ایران را سانسور نمی‌کند

گلریزان همیاری، حمایت از صدای مردم به جان آمده از سیاست‌های ضدمردمی فاشیسم مذهبی حاکم و حمایت از صدای مقاومت سازمان‌یافته و یگانه جایگزین دموکراتیک و مستقل در برابر آلترناتیوسازیهای وابسته و ارتجاعی و استعماری است.

سیمای آزادی اولین تلویزیون ماهواره‌یی سراسری فارسی‌زبان ۲۴ساعته و مستقل است که بدون تکیه به هیچ قدرت و دولتی، تمام توان خود را از حمایتهای همیاران و هموطنان آزادیخواه و مشتاق آزادی و استقلال وطن کسب می‌کند؛ یارانی سرشار از عزم پایداری و همیارانی پاکباز و از خود گذشته که از شهرهای سراسر ایران و از اقصی نقاط جهان به حمایت از تلویزیون ملی ایران می‌شتابند تا از صدای سرکوب‌شدگان و جنبشی حمایت کنند که با رود خروشان خون شهیدان، ۵۹سال است برای آزادی و انقلاب دموکراتیک ایران و در خدمت توده‌های محروم آزمایش پس داده است.

سیمای آزادی خط و سیاست هیچ دولت و قدرتی جز مردم ایران را پیش نمی‌برد و تمام مخارج و هزینه‌های آن توسط هموطنان و همیاران و شورشگران برای آزادی تأمین می‌شود.

رسانه‌یی که در برابر سانسور و سیاست‌های ارتجاعی و استعماری، خبرهای واقعی از تحولات داخلی و بین‌المللی در ارتباط با سرنوشت ایران و ایرانی را بازتاب می‌دهد و تصویرگر فعالیت‌های انقلابی قهرمانان کانون‌های شورشی، قیام جوانان شورشگر و نبرد بزرگ مردم ایران در راه آزادی است.

هموطنان عزیز، همیاران سیمای آزادی،

امیدواریم با کمکهای تک‌تک شما، بیست و هشتمین همیاری ملی با سیمای آزادی در روزهای۲۲، ۲۳ و ۲۴ دیماه، به کارزار درخشان دیگری از همبستگی ملی برای پیروزی و رساندن فریادهای حق‌طلبانه مردم و شورشگران برای آزادی میهن‌مان، ارتقا پیدا کند.

همیاری ملی با سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران

روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه۲۲، ۲۳ و ۲۴ دیماه ۱۴۰۲

برابر با ۱۲ و۱۳ و۱۴ ژانویه ۲۰۲۴