Loading...

ژنو - تظاهرات ایرانیان در محکومیت واگذاری ریاست مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر به نماینده رژیم ایران

image
05-11-2023

ژنو - تظاهرات ایرانیان در محکومیت واگذاری ریاست مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر به نماینده رژیم ایران

تظاهرات ایرانیان در محکومیت واگذاری ریاست مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر به نماینده رژیم ایران -۱۲آبان ۱۴۰۲
ایرانیان آزاده شعار می‌دهند:

جنگ و ترور تو دنیا حاصل کار ملاست
عامل هر جنایت سر مار ولایت
سقوط آیت‌الله صلح و ثبات تو دنیا
غرب حمایت می‌کنه ملا جنایت می‌کنه
دستی که امروز توی دست ملاست اونم شریک جرم این آخونداست

 

پیام خانم مریم رجوی - تظاهرات در ژنو علیه ریاست تحمیلی رژیم قتل‌عام بر مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر
 
1402/08/12
 خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران
پیام خانم مریم رجوی: رژیم آخوندی باید از تمام نهادهای ملل متحد اخراج شود و سران این رژیم باید به‌خاطر نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت محاکمه شوند.

هموطنان، اشرف‌نشانها و حامیان شریف مقاومت ایران!
درود بر شما که امروز جمع شده‌اید تا خشم خود را نسبت به ریاست تحمیلی نماینده رژیم اعدام و قتل‌عام بر مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر ملل متحد فریاد کنید.
اعتراض‌های قاطع شما در برابر نشاندن یکی از آدمکشان حاکم در رأس یک نهاد وابسته به ملل متحد، صدای قیام و مقاومت مردم ایران است.
ما به مماشاتگران و لگدمال‌کنندگان حقوق‌بشر و دست‌آوردهای تاریخی جهان معاصر می‌گوییم یقین داشته باشید رژیمی که فقط به شکنجه و کشتار اتکا دارد، با هیچ زد و بندی از سرنگونی حتمی نجات پیدا نمی‌کند.
سازمان ملل متحد که حاصل خشم و شرم جهان به‌خاطر خون‌ها و محنت‌های بشر در دو جنگ جهانی قرن گذشته بود، امروز سرافکنده است. زیرا نهادهای حقوق‌بشری‌اش به لوث وجود رژیم آخوندی آلوده شده و زیر پای هیولای استبداد ذبح می‌شود.
این یک شکست اخلاقی برای سازمان ملل و جامعه جهانی است. به‌خصوص که ملل متحد، شورای امنیت و کشورهای عضو آن، هنوز از این رژیم به‌خاطر اعدام ۱۲۰هزار تن از فرزندان رشید مردم ایران حسابرسی نکرده‌اند.
پس از گذشت ۳۵سال از قتل‌عام ۳۰ هزار زندانی مجاهد و مبارز، هنوز هیچ قدمی برای محاکمه سران این رژیم به جرم نسل‌کشی و ارتکاب جنایت علیه بشریت برنداشته‌اند.
خونهای ۷۵۰شهید قیام ۱۴۰۱ و ۱۵۰۰جوان و نوجوان جان‌باخته در قیام سال ۹۸ هنوز بر در و دیوار زندانها و خیابانهای شهرهای ایران خشک نشده است. اما می‌بینیم جامعه جهانی جز واکنش‌های لفظی گذرا هیچ واکنش مؤثری در برابر این جنایتها نشان نداده است.
مگر این رژیم رکور‌ددار اعدام در سراسر جهان نیست؟ مگر تروریسم دولتی با نام این رژیم شناخته نمی‌شود؟ مگر از آمریکای لاتین تا اروپا و آفریقا و خاورمیانه و خاوردور همه جا مرتکب جنایت‌های بزرگ تروریستی نشده است؟‌
کسانی که سفیر خامنه‌ای را به ریاست مجمع اجتماعی شورای حقوق‌بشر تحمیل کردند، در مورد این تصمیم ننگ‌آلود چه پاسخی می‌دهند؟
کسانی که به این خواری تن دادند و به آن اعتراض نکردند و در این جلسه شرکت می‌کنند در برابر میلیون میلیون خلق‌هایی که با فداکاری و با مشقات طاقت‌فرسا آرمان حقوق‌بشر را بنیان گذاشتند، چه توجیهی دارند؟

عهد این بازی ریاکارانه سر آمده است

هم‌چنان که در بیانیه ۱۸۰سازمان غیردولتی، شخصیت‌های مدافع حقوق‌بشر، قضات و برندگان جایزه نوبل آمده است، گماشتن نماینده چنین رژیمی در این مقام «از سوی این رژیم، چراغ سبزی برای شکنجه و کشتار بیشتر تعبیر می‌شود».
برخی این انتصاب رسوا را یک جا به‌جایی منطقه‌یی چرخشی توصیف کرده‌اند که مطابق رویه‌های سازمان ملل است. پاسخ مردم ایران و همه مدافعان حقوق‌بشر به چنین توجیه‌کنندگانی این است که شرم بر شما.
راستی چگونه ممکن است در چرخه امور ملل متحد یک رژیم خون‌آشام چنین جایی پیدا کند؟
و راستی این رژیم به کدام یک از روال‌ها و چرخه‌های کار ملل متحد پاسخگوست که از امتیازهای آن برخوردار می‌شود؟
در مورد بسته‌های تحریمی هم که در این سال‌ها رایج شده، باید گفت که در عمل آنچه را که رایگان و بی‌اثر است به مردم ایران تقدیم می‌کنند و آنچه را که امتیاز‌های نقد سیاسی یا تجاری است، نصیب آخوندها می‌کنند.
اما عهد این بازی ریاکارانه سر آمده است. حاصل مشوق‌هایی که سال‌های سال به آخوندها تقدیم شده، امروز به‌صورت موشکها و پهپادهای خامنه‌ای در حال به آتش کشیدن خاورمیانه و اوکراین است.
مماشات با این رژیم، شکست‌خورده است. رژیم آخوندی در برابر قیام و ارتش بزرگ آزادی مردم ایران بی‌تردید سقوط می‌کند. آن روز، هنگام روسیاهی همه کسانی است که مسبب سقوط ارزش‌های جهان‌شمول انسانی شدند.
اهانت به آرمان حقوق‌بشر و توهین به مردم تشنه آزادی در ایران، نباید ادامه پیدا کند.
رژیم آخوندی باید از تمام نهادهای ملل متحد اخراج شود و سران این رژیم باید به‌خاطر نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت تحت محاکمه قرار گیرند.
سلام بر شهیدان ـ سلام بر مردم ایران

Image

 

Image

 

ImageImage