Loading...

دیدار خانم مریم رجوی با نمایندگان بوندستاگ، پارلمان آلمان فدرال

image
14-01-2024

دیدار خانم مریم رجوی با نمایندگان بوندستاگ، پارلمان آلمان فدرال

 

روز چهارشنبه ۲۰دیماه نمایندگان بوندستاگ، پارلمان فدرال آلمان آقای کارستن مولر، عضو ارشد کمیسیون حقوقی پارلمان و خانم کاتیا آدلر و هم‌چنین آقای لئو داتسنبرگ نماینده سابق پارلمان و رئیس کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد با مریم رجوی دیدار و گفتگو کردند.

در این ملاقات خانم کاتیا آدلر با اشاره به تحولات و قیام مردم ایران در سال ۲۰۲۲ گفت: من در بخش کوتاهی از عمرم دیکتاتوری را تجربه کرده‌ام و می‌دانم که وقتی حرکت مردم شروع می‌شود، آلترناتیو چه نقش مهمی می‌تواند داشته باشد. مردم ایران آلترناتیوی مثل شما می‌خواهند و من از صمیم قلب از شما و از برنامه ده ماده‌یی شما حمایت می‌کنم. آرزو دارم به‌زودی ایرانی را ببینم که آخوندها در آن حاکم نباشند.

آقای کارستن مولر ضمن اظهار تأسف از سیاست مماشات و رویکردهای سازشکارانه غرب با رژیم آخوندها، بر ضرورت یک اقدام قاطع علیه این رژیم تأکید کرد و گفت: این رژیم با روش‌ها و سیاست‌های فجیع به حاکمیت خود ادامه می‌دهد.

آقای مولر با اشاره به حمایت گسترده پارلمان فدرال در آلمان از مقاومت ایران و برنامه ۱۰ماده‌یی گفت: تنوع حزبی و شخصیتهایی که در جلسات مقاومت ایران به‌ویژه در کنفرانس ۲۳آذر (۱۴دسامبر) در برلین شرکت داشتند، نشانه حمایت طیف وسیعی از سیاستمداران آلمانی از مقاومت شماست.

آقای مولر افزود که او و همکارانش امیدوارند که بتوانند با اقدامات خود از مبارزات مردم و مقاومت ایران حمایت کنند و با امید به آزادی ایران به این تلاش ادامه می‌دهند.

آقای لئو داتسن‌برگ گفت دیدار با شما افتخار بزرگی است. ما امیدواریم که با همکاری یکدیگر بتوانیم قدمی در حمایت از مبارزات مردم ایران برای آزادی و دموکراسی برداریم.

وی با اشاره به افشای شبکه مأموران نفوذی رژیم در کشورهای غربی گفت: در آلمان نیز رژیم آخوندها از طریق این مأموران که در برخی نهادها نفوذ کرده‌اند، سیاست شیطان‌سازی علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت را در میان نمایندگان پارلمان و نیز مطبوعات و رسانه‌ها پیش می‌برند که خوشبختانه با آگاهی رسانه‌یی، از جمله در جزوه‌یی که توسط کمیته ما انتشار یافته است، این سیاست و مقاصد واقعی آن را افشا کرده‌ایم.

مریم رجوی ضمن تبریک سال نو میلادی گفت: امروز فاشیسم دینی حاکم بر ایران در وحشت از قیام و در محاصره بحرانهای سیاسی و اقتصادی، به جنگ‌افروزی منطقه‌یی و تروریسم بین‌المللی خود به‌نحو بی‌سابقه‌یی شدت بخشیده تا شاید از قیام مردم ایران و سرنگونی در امان بماند.

مریم رجوی خاطرنشان کرد که امروز دیگر تردیدی باقی نمانده که این رژیم منشاء اصلی جنگ‌افروزی و صدور تروریسم و بنیادگرایی و بزرگترین دشمن صلح در منطقه و جهان است. مواضع شما و همکارانتان در پارلمان آلمان نه تنها حمایت از مردم و مقاومت ایران بلکه بیشترین کمک به صلح و آرامش در منطقه و جهان است.

برگرفته از سایت مریم رجوی